top of page

Tekstil ve Moda Endüstrileri

RFID sistemler ile tekstil ve moda endüstrisinde ürünlerinizi imalattan satışa kadar kontrol edebilir, stoklarınızı eritir ve müşterilerinizin sadakatini kazanırsınız.

RFID etiketleri ile giyisi ürünlerinin doğru kontrolünü sağlamak için ihtiyaçlarınıza göre çözümler sunuyoruz. Tekstil ve moda endüstrisi çözümleri tedarik zincirinizde yüksek performans sağlar.

Envanter süresini azaltır

Alım süresini azaltır 

Biten ürün uyarıları

Bilinmeyen kayıpların önlenmesi

Çapraz satışları artırır

Hassas ve Hızlı Envanter :

En yüksek hassasiyet ve güvenilirlik ile envanter süresinde önemli ölçüde azalma sağlar. İhtiyacınız olduğunda neye sahip olduğunuzu bilmenize ve müşteri hizmetlerinizi geliştirmenize olanak tanır.

Stok Takibi : 

Envanteriniz ve satılan ürünler hakkında doğru bilgiye ulaşmanızı sağlayıp, stoklarınızı ayarlayabilir ve tüketicinin boyut, renk, model bulmadan ayrılmasını önleyebilirsiniz. Müşterilerinizin güvenini kazanmanıza yardımcı olur.

Yenilemeyi Hızlandırır : 

İhtiyaç duyulduğu yerde ve ihtiyaç duyulduğunda anıda ikmal ihtiyaçlarınızın farkında olur, müşteri memnuniyetini garanti altına alırsınız.

RFID Hırsızlık Önleme Sistemleri :

RFID teknolojisi ayrıca elektronik eşya gözetimi, envanter ve lojistik süreçleri için de kullanılır. Satış tamamlandığında yazar kasada devre dışı bırakılan eksiksiz bir çözümdür.

Etiketleme : 

Başlangıçtan itibaren RFID etiketlerini kullanarak, tüm zincirinizin hızını, bilgisini ve karar verme yeteneğini arttırır.

Lojistik : 

Üretimden satış noktasına kadar tüm tedarik zinciri süreçlerini kolaylaştırır, değer katmayan işleri basitleştirir ve tüketicilerin ihtiyaç duyduğu zaman ve yere ürüne ulaşmasına yardımcı olur.

bottom of page