RFID Dönüşüm Hizmeti

RFID sistemlerinin geniş hizmet yelpazesi, iş süreçlerinizde akıllı RFID tanımlamasının en iyi şekilde uygulanması için tüm faktörleri kapsayarak, süreçlerinizde rekabet avantajı ve tam görünürlük elde etmenize yardımcı olur.

RFID Hizmet Çeşitleri

RFID sistemler, işletmeniz için izleme ve yönetiminin tüm yönlerinde başarılı uygulamayı ve tam desteği garanti eder. Maksimum performanslı RFID donanım ve yazılımının avantajlarından faydalanırsınız. İşletmenize özel hedeflerinize ve ihtiyaçlarınıza göre RFID sistemler geliştiriyoruz.

RFID hizmetleri desteğimizin bir parçası olarak, size hangi teknoloji ve cihazların işletmeniz için uygun olduğunu, uygulama sürecinin nasıl yapılacağını, RFID sistemlerinin mevcut süreçlerinize nasıl entegre edileceğini ve en iyi performans için ihtiyacınız olan tüm desteği sağlıyoruz.

RFID çözümleri konusundaki deneyim birikimimizle başarılı entegrasyon ve uygulama için gerekli ayrıntılar ve pratik adımlar konusunda zengin ve sağlam bir vizyon sunuyoruz.

Akıllı Kimliklendirme

Her teknolojiye ve pazar sektörüne uygun teknolojiyi uygulamak için akıllı tanımlama çözümleri

Uygulanabilirlik

Akıllı kimlik sistemlerini iş süreçlerinize dahil ederken uygulanabilirlik analizleri ile doğru ve güvenilir çözümler

Entegrasyon

RFID akıllı tanımlama sistemleri mevcut sistemleriniz ile tam entegrasyon sağlar.

Kapsamlı Çözümler

Fizibilite çalışması, uygulama, üçüncü taraflarla proje yönetimi, RFID ekipman ve etiketleri, satış sonrası servis ve eğitim gibi tüm konularda yanınızdayız.

Kurulum ve Devreye Alma

İsterseniz teknolojiyi baştan sona, donanım ve yazılımıyla, entegrasyon imkanı olan her sisteme dahil edebiliriz.

Eğitim

Tüm dönüşüm sürecinizde uzmanlaşmış ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.