top of page

RFID - Perakende

RFID sistemler perakende süreçleri canlandırır, sürekli ürün mevcudiyetini kolaylaştırır, stok süresini azaltır, müşteri hizmet süresini ve satışları artırır.

RFID perakende çözümler süreçleri basitleştirmenizi sağlar.

 

  • Envanter süresini azaltır

  • Hızlı önlemler almanızı sağlar

  • Stoklarınız tükenmeden uyarır

  • Satış artışı sağlar

  • Bilinmeyen kayıpları önler

RFID - Süreçlere Değer Katar

Doğru ve Hızlı Envanter :

Envanterde harcanan süreyi yüksek hassasiyet ve güvenilirlik ile büyük ölçüde azaltır. Modeller, boyutlar, renkler, özellikler gibi ihtiyacınız olan tüm verileri anında elde eder, satış kaybetmezsiniz.

Stok Kontrolü : 

Envanter ve satılan ürünler hakkında doğru bilgiye sahip olarak, stokları ayarlayabilir ve tüketicinin boyutlarını, renklerini, modellerini bulmadan ayrılmasını önleyerek müşterilerinizin sadakatini garanti edersiniz.

Yenilemeyi Hızlandırın : 

RFID, öğelerinizin hızını, güvenilirliğini ve hassas yönetimini sağlar. Ürünleri hızlıca tedarik ve ikmal ederek satışa çıkarırsınız.

Alışveriş Deneyimi :

RFID teknolojisi, elektronik eşya gözetimi, lojistik ve envanter süreçleri için de kullanılabilir.

Ürün Etiketleme : 

RFID etiketlerini kullanarak, en başından itibaren tüm tedarik zinciri hızını, bilgisini ve karar verme kapasitesini arttırır ve ürünleri hızlıca rafa ulaşmaya hazır hale getirebilirsiniz.

Satış Noktaları : 

Teslim alma işlemini basitleştirip envanteri güncelleyerek süreçleri hızlandırır. Çalıntı ve kayıpların önlenmesini sağlar.

bottom of page