top of page

Paketleme

RFID sistemler yüksek hacimli ve geniş depolama alanları gerektiren malzemelerin hareketini etkili bir şekilde kolaylaştırmak için kullanılır.

RFID ambalaj endüstrisinde son derece faydalıdır ve her türlü karton, kağıt, oluklu mukavva ve diğer ambalaj malzemelerine uygulanır.

Kağıt ve karton ürünler RFID sinyallerinde bozulmaya neden olmadığından, ambalajdaki RFID teknolojisi çok kullanıcı dostudur. Buna ek olarak, yüksek hacimli malzemeleri hareket ettiren bu endüstrideki üretim süreçlerinin doğası ile birleştiğinde, RFID doğru tanımlamaya izin verir, böylece üretim hattınızın ve süreçlerinizin gerçek zamanlı durumunu bilmekten faydalanabilirsiniz.

RFID genel anlamda verilerin manuel olarak girildiği veya ürünü kaliteli bir şekilde teslim etmek ve müşteriyi sadık tutmak için doğru kontrolün gerekli olduğu yerlerde fayda sağlar.

Hammadde Ve Alımlar :

Hammaddenin alımlarını, tek bir işlemde yönetin. RFID teknolojisi, her bobinin nerede olduğunu bulmanıza ve bilmenize olanak tanır.

Gerçek Zamanlı Kontrol : 

Üretime giden sarf malzemelerini ve bunların iadelerini veya kalıntılarını kontrol edin. Malların akışı gerçek zamanlı olarak zorlanmadan ve insan müdahalesi olmadan kaydedilebilir.

Teslimat : 

Yüklemeden önce otomatik kontrol ile eksik veya hatalı teslimatların neden olduğu maliyetlerden kaçının ve müşterilerinize garantili teslimat sağlayın.

bottom of page