top of page

RFID - Gıda Güvenliği

RFID gıda güvenliği sistemleri ile ihtiyacınız olduğu anda ürünü bulabilir, tercihleriniz doğrultusunda uyarılar oluşturabilir ve birçok gıda güvenliği yönetimi işleminizi gerçekleştirebilir ve tüm süreç boyunca ürün kalitenizden emin olabilirsiniz.

Gıda Endüstrisinde, uygun gıda güvenliği ve bakımı özel üretim süreçleri gerektirir. Etkili sonuçlar elde etmek için her bir ürüne özel zaman ve güvenlik düzenlemeleri stratejik olarak uygulanmalıdır.

Verilerinizi hassas ve zamana duyarlı olarak işleme imkanı ile, ürün kalitenizde yüksek tutarlık yakalamanızı sağlıyoruz.

Gıda güvenliği sektöründe doğru izlenebilirlik için gerekli bazı veriler aşağıda verilmiştir.

Son kullanım tarihi

Paketleme ve kullanım talimatları

Ürün ağırlığı

Isı, nem ve benzeri saklama koşulları

Bakım gereksinimleri ve işleme koşulları

Yıkama / kurutma aşaması takibi

RFID - Süreçlere Değer Katar

Gıda endüstrisi standartlarını karşılayan veri yönetimi sisteminin iki önemli bileşeni vardır.

Sandık, kasa, kafes ve benzeri taşıyıcı elemanlara yerleştirilen RFID etiketler

Akıllı kapı ve kontrol noktaları

Hareket Takibi :

RFID teknolojisini kullanarak, kurutma odaları veya kürleme alanları arasındaki herhangi bir hareketi kaydedebilirsiniz.

RFID Etiketler : 

RFID etiketlerini kafeslere, konteynırlara veya çerçevelere uygulayarak, insan müdahalesi olmadan hareketlerini tespit edebilirsiniz. Stratejik olarak yerleştirilmiş etiketler sağlam ve dayanıklı olup basılı bir kod taşıyabilir.

Sorunsuz Teslimatlar : 

Süreci baştan sona kontrol altına alarak müşteri sadakatini oluşturan en önemli bileşenlerin başında gelen doğru ve kaliteli teslimatlar garanti altında 

bottom of page