top of page

Otomotiv

RFID sistemler üreticilerin daha iyi görünürlük elde etmesi, üretim sürelerini azaltması ve ürünler üzerindeki kontrolünü artırması için tüm operasyonlarını birbirine bağlamaktadır.

Sektör, iş yüklerini azaltmak ve görevleri otomatik olarak doğrulamak için süreçlerini dijitalleştiriyor ve tüm ürünleri RFID teknolojilerine bağlıyor. Birçok otomobil üreticisi ve parça fabrikası bu teknolojileri süreçlerinde zaten kullanıyor ve tedarik zinciri sırasında tam esneklik elde etmek için tedarikçileriyle entegre oluyor.

Tanımlama uygulamaları, bileşenlerin ve ürünlerin doğru zamanda yerinde olmasını sağlar. Depoda kullanılan plastik kutulardan, yüksek sıcaklıklara ve kimyasallara dayanma ihtiyacı ile aracın içine giren etiketlere kadar farklı uygulama türlerini kapsamak için birçok RFID etiket türü ile yanınızdayız.

Her zaman aynı kalite performansına cevap veren RFID sistemler tasarlıyor ve üretiyoruz. Uygulamanız ne olursa olsun, sistemden doğru bir yanıt almanızı garanti edebiliriz.

Otomotiv Standartları : 

Ürünlerimiz otomotiv standartlarına uygundur.

Özel Ürünler : 

İşletmenizin ihtiyacına özel sistemleri tasarlıyoruz.

Teslimatlar : 

Uygulama ne olursa olsun küçük ve büyük teslimatları güvenle gerçekleştirmenize yardımcı olur.

Kişiselleştirme : 

Kişiselleştirme, özelleştirme ve özel kodlama seçenekleri

RFID sistemler otomotiv endüstrisinde üretimi tanımlamak, kontrol etmek ve bileşenlerden ürün satışlarına kadar tedarik zincirine görünürlük sağlamak için uygulanabilir.

Araç Üreticileri

Yedek Parça Üreticileri

Lojistik Sağlayıcılar

Bayi ve Müşteriler

bottom of page