NFC Çözümler

NFC çözümler ürünlerinizi ağınıza bağlar ve son müşteriyle etkili ve anında etkileşim kurmanızı sağlar. Mobil varlıkların takibini kaydetmenize ve denetlemenize, markanızı doğrulamanıza, bir etkinliğe katılım kontrolünü elde etmenize veya belirli bir rotayı veya yolu izlemenize yardımcı olabiliriz.

İşletmenize özel NFC çözümleri, ve güvenli yazılım uygulamaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kimlik Doğrulama :

Hem tüketiciler hem de ticari marka sahipleri için marka koruması ve ürün kimlik doğrulaması.

Promosyonlar ve Kampanyalar : 

Reklamınız nereye yerleştirilirse yerleştirilsin, müşterinizle bağlantı kurabilir ve kişiselleştirilmiş promosyonlar sunabilirsiniz.

Satış Noktası Teklifleri : 

Müşteri sadakati. Seçtiğiniz herhangi bir noktadan veya konumdan müşterilerinizle etkileşimde bulunun ve gerçek zamanlı etkileşimler sağlama ve mesajınızı sadakat derecesine göre özelleştirebilme olanağına sahip olun.

Etiketleri ve Okuyucuları İzleme :

İşletmenize özel geliştirilen yazılımlarımız ile bir okuma gerçekleştiğinde anında veri ve bilgi sağlayıp ayarlanmış uyarılarla her zaman bir etkileşimin ne zaman gerçekleştiğini bileceksiniz.

Çoklu Platform ve Çoklu Cihaz : 

Telefonlar, Akıllı Telefonlar ve Tabletler. Platform, kullanılan NFC cihazı veya konum ne olursa olsun, etiketlerinizi kolaylıkla ve basit bir şekilde yönetebilir ve kontrol edebilirsiniz.

NFC Etiketleri : 

Uzaktan okuma noktaları, öğelerin, kartların ve daha fazlasının tanımlanması için NFC teknolojisini kullanan çok çeşitli etiketler ve özelleştirilmiş etiketler sunuyoruz.

İlgili İçerikler